Přeskočit na hlavní obsah

Brigádnik na Back Office (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Soňa Ti predstaví pracovnú pozíciu brigádnika na oddelení Back Office.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

„Ahoj, volám sa Soňa a som jedna z brigádnikov na ústredí 365.ky Naša banka stále napreduje, to znamená, že máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme ďalšiu posilu do našich tímov.

Tentokrát študenta alebo študentku na oddelenie Back Office. Potrebujeme pomôcť predovšetkým s prípravou dokumentov do archívu, pečiatkovaním, balením zmlúv a nahadzovaním údajov do Excelu.

My brigádnici sme super tím, naša práca je cenená a je nám tu spolu naozaj dobre. Počas školy naberáme praktické skúsenosti z rôznych oblastí. Ak ťa láka pokojná pomocná práca a chceš sa niečo priučiť z bankového prostredia už počas školy, určite si tu prídeš na svoje.

Budem rada ak nám dáš o sebe vedieť. "

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • si študent/ka (1.-4. ročník) vysokej školy,
 • máš motiváciu získavať skúsenosti z oblasti bankovníctva,
 • vieš odpracovať min. 20 hodín týždenne,
 • máš zmysel pre detail a prácu vždy robíš precízne,
 • zvládaš jednoduchý Excel.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – K tejto pozícií máme pripravenú odmenu 4€/hodina.
 • Prvý deň v 365-ke - Nastúpiť k nám môžeš k 1. alebo 15. dňu v mesiaci.
 • Kde budeš pracovať - Sedíme hneď na začiatku Karlovky.
 • Pracovný čas – Práca je vykonávaná v časoch od 8:00 - 16:00 počas týždňa - na presnom harmonograme sa dohodneš so svojim skúsenejším kolegom. Preferujeme dostupnosť minimálne 3 dni v týždni / ideálne aspoň 4-7 hod./deň.
 • Typ úväzku – Táto konkrétna pozícia je na dohodu. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou Ti zmluvu predĺžime.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na skrátený úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Dohoda o pracovnej činnosti

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

240-320 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Slovenčina (pokročilá)

Zadávateľ

365.bank, a.s.

Praxe a stáže. Pozícia je vhodná pre absolventov.

Kontakt

365.bank, a.s.
Kolembusová Alexia
Telefón: +421 910 511 446
Nastavení cookies