Přeskočit na hlavní obsah

365ková podpora na telefóne – skrátený úväzok na 6h (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Našou súčasťou je aj call centrum, v ktorom dnešným Slovákom a Slovenkám každý deň pomáhame, počúvame ich alebo len tak spolu kecáme. Chceš byť jedným z nás ? Nečudujeme sa. Kolegyňa Bea Ti predstaví pracovnú pozíciu 365ková podpora na telefóne na skrátený úväzok.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Bea a pracujem ako team líderka v call centre 365ky. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a zmysluplných aktivít. To je dôvod prečo hľadáme do našich tímov ďalších kolegov na skrátený úväzok. :)

Na tejto pozícii by si sa venoval/a

 • vytváraniu vzťahov s našimi klientmi – bol/a by si im priateľom, radcom aj pomocníkom v jednom,
 • komunikácii s existujúcimi aj potenciálnymi klientmi banky- najčastejšie formou telefonického rozhovoru, prostredníctvom online chatu alebo e-mailu,
 • poskytovaniu presných informácií týkajúcich sa produktov a služieb, ktoré naša banka ponúka,
 • aktívnemu vytváraniu priateľstiev s klientmi - formou aktívneho telefonického oslovovania,
 • mailovej komunikácii s klientami banky,
 • ponúkaniu bankových produktov a starostlivosti o klientov.

Okrem skvelého kolektívu, kalčeta či basketu Ťa u nás čaká aj oddychová miestnosť, v ktorej môžeš počas dňa načerpať silu a inšpiráciu. Hneď v úvode na Teba čaká školenie zamerané na informácie o produktoch, prácu so systémami a komunikáciu. Celé dobre, že ? :) Navyše ak si ráno rád/a pospíš, máš doobeda školu alebo inú aktivitu, nevešaj hlavu. My sa Ti radi prispôsobíme 6 hodinovými zmenami.

Ak ťa popis pracovnej náplne zaujal, budem rada ak nám dáš o sebe vedieť. Tešíme sa na Teba na pracovnom pohovore !"

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • v digitálnom prostredí sa cítiš ako ryba vo vode,
 • vyhovuje Ti práca na skrátený úväzok,
 • si nie len výrečný, ale aj trpezlivý človek- „priateľ (nielen) na telefóne“,
 • si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz (telefonovať a chatovať),
 • máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
 • si za každú zábavu a hájiš farby našich dresov. :)

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat, ktorý sa skladá z 2 zložiek - fixnej 750 eur + variabilnej (priemerne okolo 250 €, zhora však neobmedzená). Suma, ktorá ti nakoniec cinkne na účte je teda v tvojich rukách a závisí jedine od tvojich skúseností a schopností.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
 • Pracovný čas – klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni. Ty by si bol/a v práci od 9:00 – 15:00. Viac Ti poviem na pracovnom pohovore.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na skrátený úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.Call centrum

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • V našom Call centre voláme iba existujúcim alebo potenciálnym klientom skupiny 365.bank – žiadne studené kontakty. A ak už niečo ponúkame, tak produkty a služby, za ktorými si stojíme. Všetky dizajnujeme tak, aby s nimi klienti ušetrili čas aj peniaze a planétu zároveň.
 • Pracujeme len pre skupinu 365.bank -žiadne iné kampane od iných firiem neriešime. :)

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na skrátený úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

750-980 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Slovenčina (pokročilá)

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Pozícia vhodná pre rodičov na materskej a rodičovskej dovolenke.

Kontakt

Romana Hrošová
Telefón: +421 910 511 497
Nastavení cookies