Přeskočit na hlavní obsah

Klientský pracovník v call centre 365.bank (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Našou súčasťou je aj call centrum, v ktorom dnešným Slovákom a Slovenkám každý deň pomáhame, počúvame ich alebo len tak spolu kecáme. Chceš byť jedným z nás ? Nečudujeme sa. Kolegyňa Ivka Ti predstaví pracovnú pozíciu Klientský poradca pre call centrum 365.bank.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Ivka a pracujem ako klientský poradca v call centre 365ky. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a zmysluplných aktivít. To je dôvod prečo hľadáme do našich tímov ďalších šikovných a trpezlivých kolegov. :)

Na tejto pozícii by si sa venoval/a našim parádnym klientom, pre ktorých tu budeš:

 • pri riešení ich finančnej situácie cez telefón, e-mail či chat,
 • pri navigovaní či technickej podpore v našej appke,
 • či pomôžeš im so spracovávaním a overovaním ich platobných príkazov a účtov

tak, aby mohol každý náš klient myslieť na peniaze, čo najmenej a využíval produkty, ktoré mu pomôžu dosiahnuť jeho finančné ciele.

Hneď v úvode na Teba čaká školenie zamerané na informácie o produktoch, prácu so systémami a komunikáciu. Okrem skvelého kolektívu, kalčeta či basketu, je u nás aj oddychová miestnosť, v ktorej môžeš počas dňa načerpať silu a inšpiráciu. Keď si budeš chcieť vyvetrať hlavu, môžeš si po práci s kolegami zahrať tenis, ísť si zaplávať alebo zacvičiť vďaka MultiSport kartičke. A keď chceš úplne vypnúť ? Čaká Ťa 10 dní dovolenky nad rámec zákona. Celé dobre, že ?

Nuž, veľa monotónnych dní u nás skutočne nečakaj. Každý deň je rozdielny a naplnený iným príbehom. Preto, ak Ťa popis pracovnej náplne zaujal, budem rada, ak nám dáš o sebe vedieť. Tešíme sa na Teba na pracovnom pohovore !"

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • v digitálnom prostredí sa cítiš ako ryba vo vode,
 • si nie len výrečný, ale aj trpezlivý človek- „priateľ (nielen) na telefóne“,
 • si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz,
 • máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
 • si za každú zábavu a hájiš farby našich dresov. :) ,
 • vieš dobre po anglicky ? Skvelá výhoda (nie však podmienka).

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícii Ti ponúkame základnú zložku mzdy, ktorá je vo výške 900 eur. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účet, je iba v Tvojich rukách! Ako je to možné? Nezabúdaj predsa na variabilnú zložku mzdy, ktorá je pri 100% plnení plánov vo výške 250 eur. A to nie je všetko! Hornú hranicu u nás nenájdeš a preto si môžeš zarobiť na variabilnej zložke ešte omnoho viac. No uznaj, #RadosťPracovať
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
 • Pracovný čas – klientom sme k dispozícii 5 dní v týždni medzi cca. 8:00- 16:00/17:00 hod. A približne 3x do mesiaca si vieme spraviť voľné dopoludnie a prehodiť si zmenu od 10:45 -19:00. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny, o ktorých Ti poviem viac na pracovnom pohovore.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní, a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou Ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame Ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.Call centrum

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie, ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
 • V našom Call centre voláme iba existujúcim alebo potenciálnym klientom skupiny 365.bank – žiadne studené kontakty. A ak už niečo ponúkame, tak produkty a služby, za ktorými si stojíme. Všetky dizajnujeme tak, aby s nimi klienti ušetrili čas aj peniaze a planétu zároveň.
 • Pracujeme len pre skupinu 365.bank - žiadne iné kampane od iných firiem neriešime. :)

Tak a sme na konci.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie Ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je Ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu Ti príde do mailu chvíľu po Tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba Ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na Teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1100-1400 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Slovenčina (pokročilá)

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Kontakt

Romana Hrošová
Telefón: +421 910 511 497
Nastavení cookies