Přeskočit na hlavní obsah

Schvaľovateľ retailových úverov junior (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Silvia Ti predstaví juniornú pracovnú pozíciu Schvaľovateľ retailových úverov.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj volám sa Silvia a pracujem ako schvaľovateľka retailových úverov. Naša banka stále rastie v úverovom biznise a náš tím dopĺňame o nových šikovných kolegov.

Moja práca je veľmi pestrá a každý deň vďaka tomu iný. Zahŕňa predovšetkým finálne rozhodovanie o retailových úverových žiadostiach, kompletnú analýzu a vyhodnotenie úverových rizík. Pri práci sa stretávam aj s komunikáciou s predajnými miestami a vnútornými útvarmi banky.

Chcel/a by si si niečo podobné vyskúšať aj Ty? Daj nám o sebe vedieť."

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • máš prax v oblasti spracovania retailových úverov (hypotekárnych / spotrebných úverov),
 • poznáš produkty retailového bankovníctva – pre prácu nevyhnutné,
 • veľkou výhodou je znalosť úverových procesov,
 • si precízny/a a máš zmysel pre detail.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat od 1200 eur. Za splnenie cieľov si môžeš prilepšiť vďaka ročnej odmene.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - sídlime v modernej budove River Parku na Dvořákovom nábreží. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju, do centra Bratislavy a máme tu aj obľúbené reštiky či kaviarne, napríklad Kolkovňa či Bevanda.
 • Pracovný čas – samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K disposzícii by si však mal/a byť určite od 9 ráno do 15-tej.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní, a keď si spolu vzájomne sadneme, s radosťou Ti zmluvu predĺžime.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie, ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s Tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

TAK A SME NA KONCI.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba Ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na Teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1200-1201 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Požadované jazyky

Angličtina (mierne pokročilá), Slovenčina (pokročilá)

Zadávateľ

365.bank a.s.

Kontakt

365.bank a.s.
Michaela Ďurecová
Nastavení cookies