Přeskočit na hlavní obsah

Odborný referent súčinností (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Janka Ti predstaví pracovnú pozíciu .

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

Ahoj, volám sa Janka a pracujem ako Odborný referent súčinností. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a preto hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Moja práca zahŕňa najmä vybavovanie dožiadaní orgánov činných v trestnom konaní a súdov. Vybavujem žiadosti na poskytnutie súčinnosti a taktiež spracovávam exekučné prípady. V neposlednom rade povoľujem čiastky nepodliehajúcej exekúcii.

Nuž je toho mnoho zaujímavého. Do inzerátu to celé nezhrniem. Rada Ti však poviem viac na osobnom pohovore. Čo Ty na to ? :)

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • máš minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
 • prax v bankovom sektore je výhodu, ale nie je podmienkou
 • prax v oblasti exekúcií alebo trestnej agendy výhodou
 • tvoje druhé meno je precíznosť, presnosť a samostatnosť
 • vieš si správne stanoviť priority a rozložiť agendu podľa dôležitosti úloh

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat od 1000 EUR. Za splnenie cieľov si môžeš prilepšiť vďaka ročnej odmene.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať?- sídlime v peknom a novom prostredí v bratislavskom River Parku. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju aj do centra Bratislavy. V blízkosti tu máme aj obľúbené reštiky či kaviarne.
 • Pracovný čas – K dispozícii by si mal/a byť počas pracovného týždňa od cca 8:00/9:00 – 16:00 hod.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1000-1001 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základná), Slovenčina (pokročilá)

Zadávateľ

365.bank a.s.

Kontakt

365.bank a.s.
Michaela Ďurecová
Nastavení cookies