Přeskočit na hlavní obsah

Podpora pre klientov na telefóne (m/ž)

MÁŠ ODVAHU PRACOVAŤ PRE DIGITÁLNU BANKU? SI TU SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej máš všetko pod dohľadom a nič ti neujde.
Našou súčasťou je aj call centrum, kde pomáhame dnešným Slovákom a Slovenkám. Chceš byť jedným z nás? Kolegyňa Mery Ti predstaví pracovnú pozíciu Telefonická podpora s obchodným naladením pre 365.bank.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Mery a pracujem ako tím líderka v call centre 365ky. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a zmysluplných aktivít. Preto hľadáme do našich tímov ďalších šikovných a trpezlivých kolegov. :)

Na tejto pozícii by si sa venoval/a:

 • vytváraniu vzťahov s našimi klientmi – bol/a by si im priateľom, radcom aj pomocníkom v jednom,
 • komunikácii s existujúcimi aj potenciálnymi klientmi 365.banky a Poštovej banky - najčastejšie formou telefonického rozhovoru, e-mailu, alebo chatu cez appku,
 • poskytovaniu presných informácií týkajúcich sa produktov a služieb, ktoré naša banka ponúka,
 • priateľskej pomoci klientom pri otázkach týkajúcich sa našich appiek (Smartie, 365 alebo PABK) a správnemu zadávaniu incidentov k nim,
 • aktívnemu vytváraniu priateľstiev s klientmi - formou aktívneho telefonického oslovovania,
 • nachádzaniu najvhodnejšieho riešenia v podobe ponúk rôznych bankových služieb či produktov pre našich klientov,
 • overovaniu a spracovávaniu príkazov a účtov, zmluvnej dokumentácie a žiadostí,
 • starostlivosti o klientov.

Hneď v úvode na Teba čaká školenie zamerané na informácie o produktoch, prácu so systémami a komunikáciu. Okrem skvelého kolektívu, kalčeta či basketu je u nás aj oddychová miestnosť, v ktorej môžeš počas dňa načerpať silu a inšpiráciu. Keď si budeš chcieť vyvetrať hlavu, môžeš si po práci s kolegami zahrať tenis, ísť si zaplávať alebo zacvičiť vďaka MultiSport kartičke. A keď chceš úplne vypnúť ? Čaká Ťa 10 dní dovolenky nad rámec zákona. Celé dobre, že ?

Nuž, veľa monotónnych dní u nás skutočne nečakaj. Každý deň je rozdielny a naplnený iným príbehom. Za dobré pracovné výsledky môžeš dokonca sem tam pracovať aj z domu. Home office vnímame ako benefit pre šikovných kolegov.
Ak Ťa to zaujalo, budem rada, ak nám dáš o sebe vedieť. Tešíme sa na Teba na pracovnom pohovore!"

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • v digitálnom prostredí sa cítiš ako ryba vo vode,
 • si nie len výrečný, ale aj trpezlivý človek,
 • si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz a nerobí mu problém pracovať aj počas víkendov,
 • máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
 • si za každú zábavu a hájiš farby našich dresov. :) ,
 • vieš dobre po anglicky ? Skvelá výhoda ( nie však podmienka).

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícii Ti ponúkame základnú zložku mzdy, ktorá je vo výške 900 eur. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účet, je iba v Tvojich rukách! Ako je to možné? Nezabúdaj predsa na variabilnú zložku mzdy, ktorá je pri 100% plnení plánov vo výške 250 eur. A to nie je všetko! Hornú hranicu u nás nenájdeš a preto si môžeš zarobiť na variabilnej zložke ešte omnoho viac. No uznaj, #RadosťPracovať
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
 • Pracovný čas – klientom sme k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 7:00 do 22:00. Naši operátori pracujú zvyčajne dva víkendy v mesiaci. S kolegami si plánujeme 8-hodinové zmeny, o ktorých Ti poviem viac na pracovnom pohovore.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní, a keď si spolu vzájomne sadneme, s radosťou Ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame Ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre Teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.Call centrum

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie, ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
 • V našom Call centre voláme iba existujúcim alebo potenciálnym klientom skupiny 365.bank – žiadne studené kontakty. A ak už niečo ponúkame, tak produkty a služby, za ktorými si stojíme. Všetky dizajnujeme tak, aby s nimi klienti ušetrili čas aj peniaze a planétu zároveň.
 • Pracujeme len pre skupinu 365.bank - žiadne iné kampane od iných firiem neriešime. :)

Tak a sme na konci.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie Ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je Ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu Ti príde do mailu chvíľu po Tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba Ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na Teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1100-1400 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Slovenčina (pokročilá)

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Kontakt

Romana Hrošová
Telefón: +421 910 511 497
Nastavení cookies