Přeskočit na hlavní obsah

Riaditeľ pobočky 365.bank - Malacky (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Maťa Ti predstaví pracovnú pozíciu Riaditeľ pobočky.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, som Maťa a som riaditeľka pobočky 365ky. Do modernej hipstermintovej pobočky v Malackách hľadáme nového človeka do skvelého tímu. Preto by som Ti rada popísala ako to u nás chodí :).

Môj bežný deň vyzerá takto: ráno ešte pred otvorením pobočky si dáme s tímom ranný štart, kde si povieme, koho čo čaká a pripravíme sa na dohodnuté stretnutia. O 9-tej otvoríme pobočku a venujeme sa klientom, ktorí sa u nás zastavia, alebo telefonicky oslovujeme klientov a pozývame ich do pobočky v ďalších dňoch. Pomáhame im s riešením ich finančnej situácie, každému klientovi spravíme kvalitnú analýzu a navrhneme riešenia, aby mohol na peniaze myslieť čo najmenej a využíval produkty, ktoré mu pomôžu dosiahnuť jeho finančné ciele či také, ktoré sa perfektne hodia k neho životnému štýlu... Obedu venujeme hodinku, väčšinou od 12.00 – 13.00. Keď sa spolu najeme, väčšinou stíhame ešte aj oddych, prípadne tréning či workshop. Čas využívame efektívne :). Brány pobočky sa pre verejnosť zatvárajú o 17-tej. My ostaneme ešte o chvíľu dlhšie, zhodnotíme si deň, rozdáme si pochvaly či pripomenieme dôležité úlohy, ktoré nás čakajú.

Ako riaditeľka pobočky mám na zodpovednosť vedenie tímu predajcov, ich rozvoj a nastavovanie akčných plánov. Taktiež riadim a koordinujem chod pobočky, navrhujem kroky k ďalšiemu rastu a zodpovedám za plnenie obchodného plánu.

Čo na to hovoríš ? Ak Ťa môj bežný deň zaujal, určite nám daj o sebe vedieť. Budeme sa tešíť! "

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • maturitu máš vo vrecku,
 • si skúsený a ľudský líder, nebojíš sa priznať si chybu a otvorene komunikovať,
 • vieš, že bez sebareflexie sa ďalej nepohneš,
 • už si v banke pracoval/a a bol/a si úspešný/á v predaji,
 • chceš na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa – riešiť každý deň iné zadanie a zdokonaľovať si tak kritické myslenie, ktoré ťa energiou skôr dobíja, ako vyčerpáva,
 • si neustále v pohybe a nenecháš sa odradiť prekážkami a baví ťa hľadať nové cesty k cieľu.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícii máme pripravený základný plat od 1800 eur. Za splnenie cieľov si môžeš prilepšiť vďaka každomesačnej odmene – hýbe sa okolo 800 eur. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účte, je teda v Tvojich rukách a závisí jedine od Tvojich skúseností a schopností.
 • Prvý deň v 365-ke – presný termín nástupu spolu včas doriešime, ideálne čím skôr.
 • Kde budeš pracovať – mrkni na naše nové moderné priestory v pobočke v Malackách.
 • Pracovný čas – 9.00 – 17.00 sme tu pre klientov, počítaj s polhodinkou pred/po na prípravu a uzavretie dňa.
 • Typ úväzku – táto pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní, a keď si spolu vzájomne sadneme, s radosťou Ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity – dávame Ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo sa hodí k Tvojmu životnému štýlu. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš ich tam všetky.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie, ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre nás alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s Tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na tlačidlo dole a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov Ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie Ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je Ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu Ti príde do mailu chvíľu po Tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba Ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na Teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Malacky

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Mzda

1800-2600 EUR/mesiac

Benefity

Bonusy/prémia, príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, vzdelávacie kurzy, školenia, kafetéria, viac ako 5. týždňov dovolenky

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Zadávateľ

365.bank, a.s.

Kontakt

365.bank, a.s.
Lucia Skruteková
Nastavení cookies