Přeskočit na hlavní obsah

Backbase Developer senior - 365.innohub (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Našou súčasťou je aj moderný, cloud-native a plne agilný 365.innohub, do ktorého práve hľadáme nových kolegov. Spájame najlepších vývojárov so špičkovými ľuďmi z biznis prostredia. Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. :)

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Lucia a stručne Ti predstavím pracovnú náplň na pozícii Backbase Developer senior u nás v 365.Innohube.
Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude:

 • spolupracovať na budovaní cloudových riešení na našej omnikanálovej platforme Backbase,
 • navrhovať grafické widgety, klientské a integračné servisy pre náš cloud banking,
 • komunikovať s testermi v rámci analýzy a odstraňovania bugov,
 • podieľ na riešeniach novej digitálnej bankovej platformy Horizon.

Čakajú Ťa len top bankové platformy a technológie s využitím rýchlosti a flexibility cloudu, mnohé možnosti rozvoja a viacero zamestnaneckých výhod. V rámci nášho pracovného tímu pracujeme agilne, každé ráno máme denné Scrum-standupy a dohadujeme sa, čo bude našou náplňou dňa. Všetky výzvy prekonávame spoločne a sme zástancovia otvorenej diskusie. Nuž, veľa monotónnych dní u nás skutočne nečakaj. Každý deň je rozdielny a naplnený iným príbehom či už sa rozhodneš pracovať z domu alebo z office.
Ak by si sa chcel o pracovnej pozícii dozvedieť viac, rada Ťa stretnem na pracovnom pohovore. Prines si svoj device (Mac, Linux, Windows) a nechaj sa prekvapiť, čo všetko je vo finančnej inštitúcií možné. :) “

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • vieš programovať v Jave,
 • hovorí Ti niečo Kotlin, Swift, Maven, Docker,
 • ovládaš angličtinu na úrovni (aspoň) B2 a chceš sledovať trendy vo svete,
 • je ti sympatický agilný prístup k práci (ak si sa s ním zatiaľ nestretol, nevadí, základom je, že sa ho chceš naučiť),
 • samozrejme chceš pomôcť našej banke rásť :) .

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat od 4000 eur. Všetko závisí od Tvojich skúseností. Za splnenie cieľov si môžeš ešte prilepšiť vďaka ročnej odmene. Suma, ktorá Ti nakoniec cinkne na účte je teda v Tvojich rukách.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Miesto výkonu práce - sídlime v modernej budove River parku na Dvořákovom nábreží. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju, do centra Bratislavy a máme tu aj obľúbené reštiky či kaviarne, napríklad Lunchbreak či Mandľa.
 • Pracovný čas – samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K dispo by si však mala/mal byť cca od 9 ráno do 15-tej.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s Tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou Ti zmluvu predĺžime.

365.innohub

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • 365.innohub je inovačné centrum 365.bank, ktoré podporuje rozvoj technológií, inovácií ale aj zákazníckej skúsenosti, či partnerských digitálnych riešení. Jeho cieľom je tiež zdokonaľovať našu digitálnu infraštruktúru, ako aj sprístupňovať služby skupiny aj tretím stranám.
 • 365.innohub prinesie banke nové technologické a zákaznícke zázemie, ktoré bude schopné agilne reagovať na inovácie v oblasti digitálneho bankovníctva, IT bezpečnosti, ako aj na narastajúce potreby klientov. Inovačné centrum prinesie okamžite aplikované inovácie s rýchlym uvedením na trh.
 • V rámci celej 365ky sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.

Tak a sme na konci.

Ak sa Ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do pár dní Ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme sa Ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie Ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je Ti súdené pracovať. Link na registráciu Ti príde do mailu chvíľu po Tvojej reakcii na inzerát.

Chýba Ti v našich pracovných ponukách nejaké info? Daj nám vedieť o čo ide prostredníctvom tohto krátkeho dotazníka a my sa na to s radosťou pozrieme. Feedbacker nájdeš na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba

Už sa na Teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

4000 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Vzdelanie nie je podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadávateľ

365.bank, a.s.

Kontakt

365.bank, a.s.
Lucia Slováková