Přeskočit na hlavní obsah

Brigádnik - Compensation & Benefits (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. Kolegyňa Andrejka Ti predstaví pracovnú pozíciu Brigádnik - Compensation & Benefits.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

„Ahoj, volám sa Andrejka a stručne Ti predstavím pracovnú náplň na pozícii Brigádnik na Compensation & Benefits.

Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme novú posilu do nášho veselého HR tímu na oddelenie odmeňovania a benefitov. Staráme sa o to, aby bola práca našich zamestnancov férovo ohodnotená a aby sme všetci chodili do práce motivovaní a s radosťou. :)

Na tejto pozícii budeš:

 • pripravovať a aktualizovať excelovské súbory,
 • pomáhať s jednoduchou administratívnou prácou,
 • prinášať návrhy na zlepšenie,
 • učiť sa ako funguje odmeňovanie zamestnancov v banke.

Ak by si chcel/a zistiť viac, určite nám daj o sebe vedieť. Tešíme sa na Teba na pracovnom pohovore !"

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • si kamarát a kolega v jednom,
 • baví Ťa práca s Excelom a ovládaš ho aspoň na mierne pokročilej úrovni,
 • si pracant a máš "oko na detail",
 • máš možnosť pracovať aspoň 20 hod. každý týždeň.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravenú odmenu 4€/hodina.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať? - sídlime v modernej budove River parku na Dvořákovom nábreží. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju, do centra Bratislavy a máme tu aj obľúbené reštiky či kaviarne, napríklad Lunchbreak či Mandľa.
 • Pracovný čas – samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb, rozvrhu alebo množstva práce. Na presnom harmonograme sa dohodneš so svojim teamlídrom. Preferujeme dostupnosť minimálne 3 dni v týždni / ideálne aspoň 4 hod/deň.
 • Typ úväzku – táto pozícia je na dohodu. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.

365.bank

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • Aj v dnešnom svete sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.
 • Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.
 • Udržujeme sa informovaní a v centre diania – o tom, čo sa u nás práve deje sa dozvieš v inerntom blogu alebo na pravidelných debatách s našim CEO. O všetkom novom sa s tebou včas podelíme, no očakávame záujem a angažovanosť aj z Tvojej strany. Tá správna práca by Ťa mala predsa baviť, a nie deptať.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na skrátený úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Iné

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

200-320 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Zadávateľ

365.bank, a.s.

Praxe a stáže, trainee programy.

Kontakt

365.bank, a.s.
Lucia Kováčová