Přeskočit na hlavní obsah

Delivery Manager - 365.innohub (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Našou súčasťou je aj moderný, cloud-native a plne agilný 365.innohub, do ktorého práve hľadáme nových kolegov. Spájame najlepších vývojárov so špičkovými ľuďmi z biznis prostredia. Chceš byť jedným z nás? Nečudujeme sa. :)

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

„Ahoj, volám sa Lucia a pracujem ako Delivery manager pre 365. bank. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a aj preto hľadáme novú posilu do nášho tímu Delivery manažérov.

Čomu sa u nás určite nevyhneš je zabezpečovanie dennej komunikácie medzi IT tímami a biznisom pre servis, podporu a rozvoj IT systémov. Komunikovať budeš aj s internými aj externými dodávateľmi a budeš dohliadať na plnenie termínov a kvalitu dodávaných výstupov.

Okrem toho budeš:

 • identifikovať potenciálne problémy, realizovať preventívne opatrenia a riešiť vzniknuté problémy,
 • kontrolovať dodržiavanie interných a externých SLA,
 • dohliadať na čerpanie plánovaného rozpočtu a riadiť financovanie dodávok,
 • zabezpečovať naplánovanie a zaradenie rozvojových požiadaviek do release,

A samozrejme sa môžeš tešiť na tím šikovných kolegov s množstvom zaujímavých nápadov, či spoločné ranné kávy. :) "

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • máš min. 3 roky praxe v oblasti IT koordinácie/manažmentu, projektového manažmentu,
 • máš skúsenosti s change manažmentom,
 • tvojími silnými stránkami sú proklientský prístup a dobré komunikačné zručnosti,
 • výhodou pre nás sú skúsenosti s aplikáciami DWH/BI, web/mobilné aplikácie,
 • tiež je super ak už si sa stretol s IT technológiami pre analýzu, vývoj a testing , napr. JIRA a zaujímaš sa o bankové produkty,
 • angličtinu samozrejme ovládaš na technickej úrovni.

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – K tejto pozícií máme pripravený plat 1800 eur. Za splnenie cieľov si môžeš prilepšiť vďaka ročnej odmene.
 • Prvý deň v 365-ke - Presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - Sídlime v modernej budove River parku na Dvořákovom nábreží. Odtiaľto to máš na skok k Dunaju, do centra Bratislavy aj máme tu aj obľúbené reštiky či kaviarne, napríklad Lunchbreak či Mandľa.
 • Pracovný čas – Samozrejme, môžeš si ho prispôsobiť podľa potrieb alebo množstva práce. K dispo by si však mala/mal byť určite od 9 ráno do 15-tej.
 • Typ úväzku – Táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - Dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.Innohub

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • 365.innohub je inovačné centrum 365.bank, ktoré podporuje rozvoj technológií, inovácií ale aj zákazníckej skúsenosti, či partnerských digitálnych riešení. Jeho cieľom je tiež zdokonaľovať našu digitálnu infraštruktúru, ako aj sprístupňovať služby skupiny aj tretím stranám.
 • 365.innohub prinesie banke nové technologické a zákaznícke zázemie, ktoré bude schopné agilne reagovať na inovácie v oblasti digitálneho bankovníctva, IT bezpečnosti, ako aj na narastajúce potreby klientov. Inovačné centrum prinesie okamžite aplikované inovácie s rýchlym uvedením na trh.
 • V rámci celej 365ky sa snažíme zostať sami sebou. Pri práci sa neobmedzujeme povinným dreskódom, pravidlami pre pravidlá a ani fixným pracovným časom. Stereotypy u nás jednoducho nehľadaj.Podporujeme kreatívne nápady. Ak potrebuješ pomoc, rozšíriť svoje obzory alebo vzdelanie, sme tu pre Teba.

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na tlačidlo dole a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 dní ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

1800 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Požadované jazyky

Slovenčina (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadávateľ

365.bank, a.s.

Kontakt

365.bank, a.s.
Lucia Slováková