Přeskočit na hlavní obsah

Telefonická podpora s obchodným duchom (m/ž)

MÁŠ ODVAHU TVORIŤ BANKU PRE DNEŠNÝCH ĽUDÍ? TU SI SPRÁVNE!

Teší nás, sme 365-ka. Banka, vďaka ktorej môžu ľudia na peniaze myslieť menej, aby mali viac času na to, čo majú naozaj radi a aby mohli robiť prácu, ktorá im dáva zmysel.

Našou súčasťou je aj call centrum, v ktorom dnešným Slovákom a Slovenkám každý deň pomáhame, počúvame ich alebo len tak spolu kecáme. Chceš byť jedným z nás ? Nečudujeme sa. Kolegyňa Mery Ti predstaví pracovnú pozíciu Telefonická podpora s obchodným duchom pre 365.bank.

ČO BUDE TVOJA ÚLOHA?

"Ahoj, volám sa Mery a pracujem ako team líderka v call centre 365ky. Naša banka stále napreduje, máme veľa nových projektov a zmysluplných aktivít. To je dôvod prečo hľadáme do našich tímov ďalších šikovných a trpezlivých kolegov. :)

Na tejto pozícii by si sa venoval/a:

 • vytváraniu vzťahov s našimi klientmi – bol/a by si im priateľom, radcom aj pomocníkom v jednom,
 • komunikácii s existujúcimi aj potenciálnymi klientmi banky- najčastejšie formou telefonického rozhovoru, prostredníctvom online chatu alebo e-mailu,
 • poskytovaniu presných informácií týkajúcich sa produktov a služieb, ktoré naša banka ponúka,
 • aktívnemu vytváraniu priateľstiev s klientmi - formou aktívneho telefonického oslovovania,
 • mailovej komunikácii s klientami banky,
 • nachádzaniu najvhodnejšieho riešenia v podobe ponúk rôznych bankových služieb či produktov pre našich klientov,
 • ponúkaniu bankových produktov a starostlivosti o klientov.

Okrem skvelého kolektívu, kalčeta či basketu Ťa u nás čaká aj oddychová miestnosť, v ktorej môžeš počas dňa načerpať silu a inšpiráciu. Hneď v úvode na Teba čaká školenie zamerané na informácie o produktoch, prácu so systémami a komunikáciu. Celé dobre, že ?

Nuž, veľa monotónnych dní u nás skutočne nečakaj. Každý deň je rozdielny a naplnený iným príbehom či už sa rozhodneš pracovať z domu alebo z office. Preto, ak ťa popis pracovnej náplne zaujal, budem rada ak nám dáš o sebe vedieť. Tešíme sa na Teba na pracovnom pohovore !"

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:

 • v digitálnom prostredí sa cítiš ako ryba vo vode,
 • si nie len výrečný ale aj trpezlivý človek- „priateľ (nielen) na telefóne“,
 • si pracant, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz (telefonovať a chatovať),
 • máš záujem o bankovníctvo a nebojíš sa učiť nové veci,
 • si za každú zábavu a hájiš farby našich dresov. :)

ČO BY ŤA EŠTE MOHLO ZAUJÍMAŤ:

 • Tvoj plat – k tejto pozícií máme pripravený plat, ktorý sa skladá z 2 zložiek - fixnej 900 eur + variabilnej (priemerne okolo 300 €, zhora však neobmedzená). Najlepší zamestnanci zarábajú aj 1400 € mesačne. Suma, ktorá ti nakoniec cinkne na účte je teda v tvojich rukách a závisí jedine od tvojich skúseností a schopností.
 • Prvý deň v 365-ke - presný termín nástupu spolu včas doriešime, podľa možností.
 • Kde budeš pracovať - v našich priestoroch v Karlovke nájdeš okrem svojho pracovného miesta aj obývačku, kde môžeš počas dňa načerpať nové sily, zahrať si kalčeto, či basket.
 • Pracovný čas – klientom sme k dispozícii 5 dní v týždni medzi cca. 8:00- 16:00/17:00 hod. A približne 3x do mesiaca si vieme spraviť voľné dopoludnie a prehodiť si zmenu od 10:45 -19:00. S kolegami si plánujeme tzv. zmeny, o ktorých Ti poviem viac na pracovnom pohovore.
 • Typ úväzku – táto konkrétna pozícia je na plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace. Zmluvu s tebou uzatvárame zatiaľ na 365 dní a keď si spolu vzájomne sadneme s radosťou ti zmluvu predĺžime.
 • Tvoje benefity - dávame ti to najlepšie z najlepšieho. Ako náš kolega dostaneš kopec výhod, ktoré si môžeš užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Určite tam nájdeš to, čo je pre teba naj. Mrkni do záložky Benefity, nájdeš tam všetky.

365.Call centrum

Ak si sa dostal/a až sem, myslím, že je ten správny čas predstaviť nás:

 • Milujeme moderné technológie ale sme v prvom rade ľudské bytosti. Najlepšie sa nám pracuje v tímoch, kde majú všetci členovia svoje úlohy spravodlivo podelené. Právo vyjadriť svoj názor, súhlas aj nesúhlas, je pre náš alfa omega.
 • V našom Call centre voláme iba existujúcim alebo potenciálnym klientom skupiny 365.bank – žiadne studené kontakty. A ak už niečo ponúkame, tak produkty a služby, za ktorými si stojíme. Všetky dizajnujeme tak, aby s nimi klienti ušetrili čas aj peniaze a planétu zároveň.
 • Pracujeme len pre skupinu 365.bank -žiadne iné kampane od iných firiem neriešime. :)

Tak a sme na konci.

Ak sa ti páčime a vidíš sa aj v našich očakávaniach, ťukni na Reagovať a pošli nám životopis. Najneskôr do 2 týždňov ti dáme vedieť, či máme zhodu. Ak áno, ozveme ti, aby sme sa viac spoznali. Neskôr si dohodneme aj osobné stretko, aby sme doriešili všetko ostatné.

Medzičasom si môžeš pokecať s našou Culture fit botkou Bibi – venuj jej okolo 10 minút a povie ti, čo hľadáš v rámci kultúry firmy, kde je ti súdené pracovať. Uvidíš hneď aj výsledok, rovnako ako my. Link na registráciu ti príde do mailu chvíľu po tvojej reakcii na inzerát.

Ak chceš vedieť o nás viac, ťukni na naše logo vľavo hore a skontroluj našu stránku.

Chýba ti niečo v našich pracovných ponukách? Daj nám vedieť, o čo ide v krátkom dotazníku na tomto linku: https://feedbacker.sk/cotichyba, a my sa na to pozrieme.

Už sa na teba tešíme!

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska

Bratislava

Typ pracovného pomeru

Práca na plný úväzok

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu určitú

Mzda

900-1400 EUR/mesiac

Požadované vzdelanie

Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou

Zadávateľ

365.bank

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Kontakt

365.bank
Eva Bolibruchová